מפת האתר

  הוסף המלצה

רחל
היינו שם לפני שבועיים היה מדהים נקי ומסודר , יחס טוב לכל פניה . המקום מוצל ליד הנחל

29
אוגוסט

2016

שושנה דרדיק
היינו במקום והיה פשוט מושלם. נהנו משרות מדהים ע"י פלג שדאג והתעניין -כל הזמן , מקום נעים ונקי. אין עומס של אנשים,אוהלים מרווחים מאד ומזרונים נוחים,מתחם מנגל צדדי כך שאין עשן וריח,אין רעש ,משטחי דשא ואפילו ממטרות שהופעלו להנאה משלמת של הילדים, ממש על גדות החצבני עם נישה מושלמת לישיבה.בקיצור הילדים ואנחנו נהנו מכל רגע. מחכים כבר לפעם הבאה..

18
אוגוסט

2016

יעל
התארחנו בסופשבוע של יולי, המקום יפיפה!, מתוחזק להפליא. כל הזמן מסתובבים החברה שתפעלים ושואלים אם צריך משהו באדיבות נפלאה. הנחל רחב וכיפי. הנוחות שמקבלים אוהל, שולחן, כסאות, מנגל גם תורמת לחווית הפינוק. הרבה צל, נקי, יחסית יש בריזה גם בשעות החמות. מרחק הליכה ממתחם גן הצפון אם בכל זאת רוצים מסעדות או ארומה. אנחנו יצאנו בבוקר למסלול באזור. יש רבים ויפים.

10
יולי

2016

חנה בגדדי
אנו משפחת בגדדי מהוד השרון, שמחים מאד להמליץ לכולם בחום על המקום "ירוק על הנחל". התארחנו במקום שישי שבת 1/7-2/7 באוהלים והכל פשוט היה מושלם!! כל חששותי התמוססו כלא היו, מרגע שהגענו לאתר נתקבלנו בחיוך גדול ע"י בחור מקסים בשם ניקיטה שכבר חיכה לנו בשער עם טומקאר לעזור לנו לסחוב את כל הציוד לאוהל. בהמשך הגיע בחור מתוק אמיתי בשם פלג שדאג להגיד לנו שהוא כאן לכל בעיה ואף עזר לנו למחרת לחזור עם הציוד לרכבים. המקום נקי מאד, אוהלים גדולים, מרווחים, מקררים צמודים, לכל אוהל יש חיבור חשמל לידו. בנוסף גם קיבלנו: כיסאות, שולחנות ומזרונים שזה פלוס גדול שלא היה צריך לסחור. האוהלים כולם נמצאים מתחת לעצים לכן כל הזמן יש צל והנחל שזורם ממש ליד מקרר את המקום כך שממש לא הרגשנו את החום. במקום מדשאה גדולה עם פינות זולה, שרותים ומקלחות וכמובן פינת מנגל גדולה שהיתה טיפה מרוחקת מהאוהלים אבל במחשבה שניה טוב שכך כי לא הרגשנו את כל העשן. המקום מומלץ בחום ובאהבה ותגידו שבגדדי שלח אתכם.

03
יולי

2016

לי כץ
לראשונה מזה שנים החלטנו להתנסות שוב בקמפינג עם ילדים. חייבים לומר שהמקום מציע חוויה מושלמת למשפחות וילדים. אוהלים מרווחים ונקיים עם מזרונים, פינת ישיבה, נקודת חשמל ואור, פינת מנגלים וכמובן מקור מים צמוד- נחל. המקום מקסים ולא פחות מזה המארחים שהיו אדיבים ושירותיים להפליא.
ממליצים בחום רב. אנחנו בטוח עוד נחזור ובקרוב. חג עצמאות שמח!!!

12
מאי

2016

אסף
אני מאוד מקווה שישמרו על הרמה הגבוהה של המקום!!!!!
קראוונים מדהימים שירותים מפנקים עם מים חמים.
שקט ללא מןסיקההרגשה של חוץ לארץ!!!
פשוט מושלם.

10
אפריל

2016